Tingimused

1. Veebilehe kasutamine

Veebilehe kasutamine tähendab, et nõustute järgima meie tingimusi ja lepinguid. Kui te ei nõustu nende tingimustega, palume teil veebisaiti mitte kasutada.

2. Intellektuaalomand

Kõik selle veebisaidi sisu, sealhulgas tekstid, pildid, logo ja graafika, on meie intellektuaalomand ja neid kaitsevad autoriõigused. Nende sisu kopeerimine, levitamine või muul viisil kasutamine ilma meie loata on keelatud.

3. Vastutus

Kasutate seda veebisaiti omal vastutusel. Me ei vastuta mingil juhul kahju eest, mis võib tuleneda veebisaidi kasutamisest või selle sisu usaldamisest. Veebisaidil võivad olla kolmandate osapoolte lingid ja me ei vastuta nende veebisaitide sisu või tegevuse eest.

4. Privaatsus

Teie privaatsus on meile oluline. Meie privaatsuspoliitika selgitab, milliseid isikuandmeid me kogume ja kuidas neid töötleme. Palume teil lugeda meie privaatsuspoliitikat, et mõista, kuidas me teie andmeid kaitseme.

5. Muudatused

Jätame endale õiguse igal ajal teha muudatusi veebisaidi tingimustes. Muudetud tingimused jõustuvad kohe pärast nende avaldamist veebisaidil. Jätkates veebisaidi kasutamist pärast tingimuste muudatuste tegemist, nõustute uute tingimustega.

6. Õiguslikud piirangud

Selle veebisaidi kasutamine peab olema kooskõlas kehtivate õigusaktidega. Teie vastutate kõigi kohalduvate seaduste ja eeskirjade järgimise eest, mis on seotud selle veebisaidi kasutamisega teie asukohas.

7. Kontakt

Kui teil on küsimusi või muret seoses veebisaidi tingimustega, võtke meiega ühendust e-posti teel või kasutades meie veebisaidil olevat kontaktivormi.